Ivan Pinkava

 • Napřed uhořet - Burning Through

  Výstava fotografií Ivana Pinkavy a oběktů sochaře Eliáše Dolejšího v Galerii výtvarných umění v Otravě, která proběhla ve dnech 11. dubna až 10. června 2018 (informace k výstavě). Naše studio realizovalo tisk velkoformátových fotografií na archivní papír značky Hahnemühle.

Tomáš Ruller

 • PERFORM - MADE / Odolné okamžiky

  Pro retrospektivní výstavu předního českého performera Tomáše Rullera, která proběhla v Domě umění města Brna (13. 9. - 12. 11. 2017, informace zde) jsme realizovali celou fotografickou část. Práce spočívaly v digitalizaci, digitální úpravě, tisku a adjustaci fotografií na různé typy podložek. Tisk byl proveden na archivní papír Hahnemühle a transparentní fólii.

Tomki Němec

 • HAVEL - DOX

  Pro Tomkiho Němce jsme tiskli rozsáhlý soubor fotografií, které byly představeny v rámci výstavy HAVEL uspořádané k výročí nedožitých 80. narozenin Václava Havla. Výstava proběhla ve dnech 28. řína 2016 až 13. března 2017 v pražském Centru současného umění DOX (informace o výstavě). Tiskli jsme na archivní papír Hahnemühle a adjustovali na hliníkové sendvičové desky.

Institut tvůrčí fotografie

 • ITF - Čtvrtstoletí

  V roce 2016 oslavil čtvrtstoletí od svého založení Institut tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě obsáhlou výstavou v Galerii hlavního města Prahy (informace o výstavě zde). Fotografie mnoha autorů jsme tiskli na různé typy materiálu a adjustovali v několika provedeních od běžného lepení na desky po aplikaci pod plexisklo.

Pavel Mára

 • Le Corps Objet / Corps Accords - Paříž

  V průběhu fotografického festivalu Paris Photo 2013 vystavoval Pavel Mára souběžně v Galerie Gimpel & Müller a v prostorách Českého centra (informace zde). Fotografie jsme tiskli na různé typy papíru značky Hahnemühle a adjustovali na hliníkové sendvičové desky. Fotografie se následně rámovaly.

Jindřich Štreit

 • Výstava v galerii Gong

  V roce 2013 jsme realizovali rozsáhlou výstavu fotografií Jindřicha Štreita z prostředí vítkovických železáren, která byla představena v reprezentativních prostorách ostravské galerie Gong (informace o výstavě). Výstava byla tvořena 114 velkoformátovými fotografiemi o rozměrech 150 x 100 cm a 100 x 67 cm vytištěných na papíru Hahnemühle PhotoRag Satin. Fotografie byly nalepeny na hliníkových sendvičových deskách, které byly osazeny závěsnými rámy.

Petr Willert

 • Kruhy

  Pro Petra jsme vyráběli kruhové fotografie adjustované pod plexisklem o tloušťce 3 mm, záda tvořila hliníková sendvičová deska.

Dům umění města Brna

Dita Pepe

Boys Play Nice

Muzeum romské kultury

Moravská galerie v Brně

Dušan Kochol

Vladimír Birgus

Pavel Baňka

Marie a Pavel Jiráskovi

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací